Rīgu apmeklēs Uzbekistānas Republikas delegācija

Ceturtdien, 2016.gada 8.septembrī pieredzes apmaiņas vizītē Rīgas domē viesosies Uzbekistānas Republikas delegācija.

Viesi tiksies ar Rīgas domes deputātu, Pilsētas īpašuma komitejas un Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas locekli Ruslanu Pankratovu, iepazīsies ar Rīgas domes struktūru, funkcijām un darbu apmeklētāju apkalpošanā, satiksmes organizēšanā, kā arī finanšu plānošanā un pārvaldībā. Rīgas pilsētas pieredzi pilsētas attīstības plānošanā prezentēs Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Stratēģiskās vadības pārvaldes vadītājs, savukārt īpašumu apsaimniekošanas, kā arī valsts un privātās partnerības jomā delegācijai izklāstīs Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors. Vizītes laikā Uzbekistānas Republikas amatpersonas apmeklēs arī Spīķeru kvartālu, kur klātienē aplūkos realizēto projektu par teritorijas pārbūvi un labiekārtošanu.

Rīgā viesosies Uzbekistānas Republikas premjerministra pirmā vietnieka palīgs, Ekonomikas ministrijas, Finanšu ministrijas vadošās amatpersonas, kā arī Uzbekistānas reģionālās attīstības konsolidētā departamenta Djizak, Namangan un Taškentas pilsētu reģionu administrāciju nodaļu vadītāji.

Uzbekistānas Republikas delegācija apmeklē Latviju laikā no 4. līdz 10. septembrim. Vizīte tiek organizēta ANO Attīstības programmas ietvaros un tās mērķis ir pieredzes apmaiņa un informācijas gūšana par Latvijas Republikas valsts un pašvaldību iestāžu darbu vietējās pārvaldības procesā, vietējās attīstības plānošanā un publisko pakalpojumu sniegšanā.

0 Patīk
1940 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts