Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments arī šogad piedalās iniciatīvā ”Atbalsti mazo biznesu”

Lai stiprinātu uzņēmējdarbības garu, darbavietas un veicinātu mazo uzņēmumu attīstību, Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments arī šogad piedalās iniciatīvā ”Atbalsti mazo biznesu”.

Iniciatīvas “Atbalsti mazo biznesu!”, kas aizsākās 2012.gadā, ietvaros tiek organizēta Mazā biznesa diena, kas šogad norisināsies 20.novembrī, piektdienā.  Šajā dienā ikviens mikro vai mazā biznesa pārstāvis ir aicināts sagatavot īpašus piedāvājumus patērētājiem un klientiem, izmantojot iniciatīvas resursus interneta vietnē www.mazabiznesadiena.lv, kas ļaus ikvienam iepazīt Latvijas mazā biznesa piedāvājumu. Iniciatīvas organizatori un sadarbības partneri aicina ikvienu iedzīvotāju no 20.novembra iepazīties ar mazo biznesu un pamudināt to arī turpmāk radīt preces un pakalpojumus, kas nepieciešami gan ikdienā, gan svētkos.

Savukārt, lai uzņēmēji iegūtu jaunas prasmes un kontaktus, balstoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, šim mērķim oktobrī un novembrī  tiek rīkoti īpaši pasākumi – gadatirgi, forumi, semināri un izstādes. Šogad Rīgas domē 20.novembrī no plkst. 10.00 – 14.00 norisināsies starptautisks seminārs ”Mazā biznesa diena Rīgā un visā Latvijā”.

Kā informē SIA ”Lursoft”, kas salīdzinājis iniciatīvas dalībnieku 2013. un 2014.gada pārskatus, 47% Mazā biznesa dienas dalībnieku audzis apgrozījums, 13% no tiem apgrozījums pieaudzis pat vairāk kā divas reizes. 56% no visiem Mazā biznesa dienas dalībniekiem augusi peļņa, savukārt 14% uzņēmumu pagājušajā gadā audzis darbinieku skaits. Tātad uzņēmējiem atbalsta instrumenti noder attīstības mērķu sasniegšanai.

Iniciatīva ”Atbalsti mazo biznesu” 2014.gadā pulcēja vairāk kā 4700 uzņēmumu, kuri iepazīstināja ar sevi izmantojot bezmaksas marketinga rīkus – plakātu un īsvideo veidošanai, interneta vietni www.mazabiznesadiena.lv, seminārus ”Mazā biznesa pēcpusdiena” Latvijas lielākajās pilsētās un sociālā medija kanālu Facebook: AtbalstiMazoBiznesu. Iniciatīva 2014.gadā ieguva arī Eiropas Komisijas nacionālo godalgu ”Uzņēmējdarbības veicināšana” (Enterprise Promotion Award) un Ekonomikas ministrijas Atzinības rakstu.

Iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu!” ģenerālsponsors ir A/S SEB banka, atbalstītāji SIA Lursoft, ASV vēstniecība Latvijā, VAS Latvijas Pasts, SIA Veselības Centrs 4, SIA Baltic Id, SIA Pegasus Group, SIA P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības un Rīgas dome. Informatīvie partneri: LETA, Latvijas Avīze, Dienas Mediji, Otkritij Gorod.

Iniciatīvas ”Atbalsti mazo biznesu” interneta vietne/ web: www.mazabiznesadiena.lv
E-pasts: info@mazabiznesadiena.lv
Facebook: AtbalstiMazoBiznesu
Twitter: AtbalstiMazo

1 Patīk
3231 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts