Par projekta “Antropogēno slodzi mazinošas infrastruktūras izbūve un rekonstrukcija dabas parkā „Piejūra” (Natura 2000 vieta)” īstenošanas aktualitātēm

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu īsteno projektu „Antropogēno slodzi mazinošas infrastruktūras izbūve un rekonstrukcija dabas parkā „Piejūra” (Natura 2000 vieta)”, kura mērķis ir mazināt antropogēno slodzi uz Eiropas Savienības aizsargājamiem biotopiem dabas parka „Piejūra” (Natura 2000 vieta) teritorijā, nodrošinot bioloģiskās dabas daudzveidības saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

Kā jau esam informējuši iepriekš, galvenās projekta darbības ir antropogēno slodzi mazinošas infrastruktūras izbūve un rekonstrukcija dabas parka „Piejūra” teritorijā Daugavgrīvā, Mangaļsalā, Vecāķos. Projekts ir vērsts uz dabas vērtību saglabāšanu, papildus sniedzot dažādas atpūtas iespējas piekrastē – gan aktīvas, gan izzinošas.

Infrastruktūras izbūvi dabas parkā “Piejūra” veic Ceļu būves firma SIA „Binders”. Šobrīd notiek aktīva autostāvlaukuma izbūve, ir izbūvētas 3 no 7 takām. Plānotos, ka būvdarbi pilnībā tiks pabeigti līdz 2018.gada 14.decembrim.

Būvdarbu būvuzraudzību veiks SIA „Promark Construction” un būvdarbu autoruzraudzību nodrošinās būvprojekta izstrādātājs „BM projekts”.

0 Patīk
864 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts