Notiks radošā diskusija World Cafe – kā uzsākt inovatīvu uzņēmējdarbību.

Šā gada 23. maijā, plkst.18:00, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (RISEBA) starptautiskās studentu zinātniski praktiskās konferences ietvaros notiks radošā diskusija World Cafe – kā uzsākt inovatīvu uzņēmējdarbību.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta un RISEBA organizētajā diskusijā piedalīsies minētās augstskolas bakalaura un maģistra studiju programmu studenti un absolventi, RISEBA un citu augstskolu biznesa inkubatoru pārstāvji, kā arī Rīgas pilsētas pašvaldības pārstāvji. Diskusijas rosināšanai tiks izmantota World Cafe metodika – strukturēta diskusija nelielās grupās 4 līdz 6 cilvēku sastāvā. Šo grupu ietvaros dalībnieki risinās problēmsituācijas, kā, piemēram, jauniešu uzņēmējdarbības uzsākšana, iespējas, nepieciešamās zināšanas un prasmes, kā arī iespējamie atbalsta veidi šādas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

„Inovācija ir uzņēmējdarbības dzinējspēks un uzņēmumam būt inovatīvam nozīmē būt konkurētspējīgam ne tikai Latvijas, bet pasaules tirgū. Rīgas pašvaldība šī projekta ietvaros cenšas parādīt dažādus inovācijas vadības paņēmienus, sniegt informāciju un piemērus, kuri palīdzētu jaunajiem uzņēmējiem praksē novērtēt inovāciju ieviešanu, tādejādi palielinot sava uzņēmuma konkurētspēju un sekmējot tā ilgtspējīgu izaugsmi”, skaidro Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Dzintars Balodis.

Radošā diskusija ir veids kā sekmēt INTERREG IVC projekta Nr.1231R4 „Reģionālās politikas attīstība nodarbinātības un izglītības jomās jaunu talantu piesaistei inovāciju nozarēs” – Working4Talent mērķi. Projekta koncepcija paredz sadarbības veicināšanu ar uzņēmējiem, zinātnes institūtiem un augstskolām, lai sekmētu izpratni par inovācijas nozīmi pašvaldības politikas veidošanā un sniegtu atbalstu jauniešu inovatīvai uzņēmējdarbībai.

Ar plašāku informāciju par projektu var iepazīties – www.w4t.eu un par konferenci www.riseba.lv

0 Patīk
1462 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts