Gudra nauda drosmīgiem

Rīgas pilsētas pašvaldība ir izveidojusi jaunu atbalsta instrumentu agrīnā stadijā esošām biznesa idejām – “Rīgas drosmes grants”, kas ir gudra nauda un lieliska palīdzība biznesa idejas attīstībai – 2000 euro un Rīgas biznesa inkubatora mentora pakalpojumi.

Preses konference par jauno konkursu notiks š.g. 7.augustā plkst. 11:00, Birojnīcas telpās, Dzirnavu iela 84k-2 (Berga Bazārs). Pasākumā piedalīsies Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktora p.i. Armands Krūze, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols.

Konkursa rezultātā grantus saņems 25 dalībnieki, kas ar savu biznesa ideju piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizētajā biznesa ideju konkursā “Ideju kauss”. 2018.gadā Rīgas pašvaldības kopējais piešķirtais finansējums “Rīgas drosmes grantam” ir 50 000 euro. Granta izlietojumu administrēs Rīgā esošie augstskolu – Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Ekonomikas kultūras augstskolas, Banku augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA” un Biznesa augstskolas “Turība” – biznesa inkubatori. Granta saņēmēji sadarbībā ar biznesa inkubatora mentoriem attīstīs savu biznesa ideju, šim mērķim izmantojot piešķirto finansējumu.

Grantam drīkstēs pieteikties dalībnieki, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu un būs izturējuši konkursa “Ideju kauss” pirmo kārtu. Dalībnieki, kuri pretendēs uz “Rīgas drosmes granta” saņemšanu, savas biznesa idejas klātienē prezentēs Rīgas biznesa inkubatoru pārstāvjiem. Inkubatoru pārstāvji vērtēs ideju prezentācijas un ar ideju autoriem vienosies par gudru granta izlietojumu tālākai biznesa idejas attīstībai.

Pieteikšanās konkursam “Ideju kauss” norisinās no 7.augusta līdz 7.septembrim mājaslapā www.idejukauss.lv. Interesenti ir aicināti aizpildīt un elektroniski iesniegt pieteikuma anketu, kurā jāsniedz informācija par biznesa ideju. 18.septembrī tiks paziņoti pieteikumu iesniedzēji, kuri izturējuši pirmo atlases kārtu.

0 Patīk
2014 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts