Baltijas jūras mobilitātes konferencē diskutēs par mobilitātes iniciatīvu attīstību Rīgā

8.–10. septembrī Rīgas enerģētikas aģentūra sadarbībā ar Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentu un citiem partneriem organizēs pasākumu “Baltijas jūras reģiona mobilitātes konference 2020”.

Tā norisināsies videokonferences režīmā un pasākumā ilgtspējīgas transporta plānošanas un mobilitātes eksperti un ieinteresētās puses diskutēs par nākotnes mobilitātes iespējām, izaicinājumiem un potenciālajiem risinājumiem, izmantojot projektu “BSR electric”, “cities.multimodal”, “SUMBA” rezultātus.

Konferences dalībnieki dalīsies pieredzē un diskutēs, kā mobilitātes projekti izmanto topošo ilgtspējīgas mobilitātes struktūru un nākotnes tehnoloģijas, kāda loma ir aktīvai mijiedarbībai starp publisko pārvaldi un vietējām kopienām, mobilitātes pakalpojumu sniedzējiem un ikdienas lietotājiem, uzņēmējiem, nevalstiskām organizācijām u.c. ieinteresētajām pusēm ilgtspējīgas mobilitātes veidošanā reģionā un klimata mērķu sasniegšanā.

Viena no konferences dienām, 9. septembris, būs veltīta mobilitātes jautājumiem Rīgā. Tajā Gēla arhitektu biroja (Gehl Architects) eksperti prezentēs Rīgas mobilitātes vīziju. Savukārt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta un Rīgas plānošanas reģiona speciālisti stāstīs par starptautiskās dzelzceļa līnijas Rail Baltica projekta un “SUMBA” projekta rezultātu ietekmi uz pilsētas un reģiona transporta sistēmu attīstību.

Tāpat pasākuma dalībnieki varēs uzzināt vairāk un diskutēt par pirmo mobilitātes punktu Latvijā un elektrisko skrejriteņu izmantošanas iespējām, lai nodrošinātu sociālo integrāciju jeb atvieglotas pārvietošanās iespējas vietās, kur cilvēkiem ir ierobežotas iespējas un citiem jautājumiem.

Konferences programma lasāma šeit: http://www.mobilitysummit2020.eu/programme/

0 Patīk
200 Skatīts

Komentēt

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter message.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts