SUMBA apkopo pieredzi

Oktobra 2. nedēļā Zviedrijas pilsētā Vekšē norisinājās projekta Ilgtspējīga mobilitāte pilsētās un ikdienas pārvietošanās Baltijas jūras reģiona pilsētās (SUMBA) trešais starptautiskais pasākums. Pasākuma laikā projekta partneri sniedza informāciju par projekta darbu attīstību, aktivitāšu ieviešanas gaitu un aktualitātēm. Pasākuma darba programmā tika iekļautas ekspertu lekcijas un prezentācijas par transporta modelēšanas jautājumiem,  par otrajā projekta ieviešanas periodā īstenoto aktivitāšu progresu un rezultātiem, kā arī par projekta turpmākajām aktivitātēm un ar to ieviešanu saistītajiem aktuālajiem jautājumiem.

Tāpat partneru tikšanās ietvaros tika celta dalībnieku kapacitāte, sniedzot informāciju par starptautisko labo praksi transporta modelēšanas jomā un organizējot praktiskas nodarbības Vekšes pilsētā, demonstrējot labās prakses piemērus velotransporta, sabiedriskā transporta un privāto auto sinerģijā un infrastruktūras pielāgošanā.
SUMBA projekta vispārējais mērķis ir  noteikt efektīvu transporta modelēšanas sistēmu, kas uzlabotu pārvietošanos priekšpilsētu un pilsētas robežās ilgtspējīgā un multimodālā veidā, izstrādājot katrā no partnervalstu pilsētām atbilstošu transporta modelēšanas pieeju.

0 Patīk
916 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts