Rīgas pašvaldība atbalsta jaunas biznesa idejas!

Rīgas domes izveidotā programma “Rīgas drosmes grants” piedāvā gudrās naudas atbalstu, piešķirot laureātiem finansējumu 2000 EUR apmērā un nodrošinot sadarbību ar kādu no septiņiem Rīgā esošajiem augstskolu biznesa inkubatoriem. Šogad tika atbalstītas 23 biznesa idejas. Laureātus sveica Rīgas domes vicemērs Druvis Kleins.

“Pirmais solis jaunajiem uzņēmējiem ceļā uz veiksmi ir tikt galā ar bailēm un ķerties pie drosmīgu ideju realizēšanas. Novēlu nepazaudēt drosmi un radošo garu, kā arī nepadoties pirmajām neveiksmēm. Jūsu ieceres ir svarīgas mums visiem,” svinīgajā pasākumā uzsvēra Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Druvis Kleins.

Rīgas drosmes grants” sniedz atbalstu agrīnā stadijā esošām biznesa idejām. Konkurss jau 2. gadu tika rīkots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras organizēto biznesa ideju konkursu “Ideju kauss”. “Rīgas drosmes grants” atbalsts tiks realizēts sadarbībā ar Rīgā esošiem augstskolu – Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Ekonomikas un kultūras augstskolas, Banku augstskolas, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA”, Rīgas Stradiņa universitātes un Biznesa augstskolas “Turība” – biznesa inkubatoriem. Granta saņēmēji sadarbībā ar biznesa inkubatora mentoriem attīstīs savu biznesa ideju, izmantojot piešķirto finansējumu.

Rīgas pašvaldības kopējais “Rīgas drosmes grants” programmas finansējums 2019. gadā ir līdz 50 000 EUR.

Programmu administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments.

Papildu informācija par programmu pieejama “Rīgas drosmes grants” Facebook lapā un mājaslapā www.rdpad.lv .

0 Patīk
670 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts