Jaunie uzņēmēji aicināti uz semināriem par pieteikšanos grantu programmai „ATSPĒRIENS”

Swedbank Business Network un Rīgas dome aicina jaunos uzņēmējus uz bezmaksas semināru „Kā pieteikties grantu programmai “ATSPĒRIENS”?”, kas notiks 1. martā plkst. 17.30 Swedbank Centrālajā ēkā, 25. stāva hallē, Balasta dambī 15, Rīgā

Seminārā grantu programmas „ATSPĒRIENS” vērtēšanas komisijas locekļi un citi eksperti informēs par programmas aktualitātēm konkursa norisē, kā arī stāstīs par jauno uzņēmējdarbības idejas sagatavošanai un attīstībai pieejamo atbalstu Rīgā. Semināra laikā būs iespēja uzdot jautājumus par konkursa nolikumu, līdzšinējo grantu programmas īstenošanas pieredzi, kā arī citām tēmām. Semināra mērķis ir dalīties praktiskos jautājumos par pieteikšanos un veidlapu aizpildīšanu, tādejādi palielinot kvalitatīvu pieteikumu apjomu un grantu pretendentu iespējas.

3.martā plkst. 17.30 jaunie uzņēmēji aicināti uz bezmaksas semināru par finanšu plūsmas plānošanu. Seminārs notiks Swedbank Centrālajā ēkā, 25. stāva hallē, Balasta dambī 15, Rīgā. Seminārā jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja uzzināt kā plānot apgrozījumu un modelēt nākotnes finanšu situāciju, kā arī aprēķināt produkta vai pakalpojuma pašizmaksu.

Savukārt 10. martā plkst. 17.30 Swedbank Centrālajā ēkā, 25. stāva kafejnīcā, Balasta dambī 15, Rīgā notiks “ATSPĒRIENS“ mentoru kluba pasākums, kurā grantu programmas “ATSPĒRIENS” laureāts, “Certes Technologies” uzņēmuma valdes loceklis Agnis Kalniņš dalīsies pieredzē ar gūtajām atziņām biznesa izveidošanā un attīstīšanā, kā arī pastāstīs par izaicinājumiem, sasniegumiem un pieļautajām kļūdām. Uzņēmums ir Latvijā izstrādātas audio sistēmas „Certes PentaClass” un mazākā bezvadu mikrofona “Runa”, kas paredzēts mācību telpu apskaņošanai ražotājs.

Pieteikties semināriem līdz to sākumam iespējams mājas lapā www.businessnetwork.lv: https://businessnetwork.lv/registracija-seminaram vai arī nosūtot e-pastu uz adresi atsperiens@riga.lv.

Dalībnieku ērtībai tiks nodrošināta bezmaksas autostāvvieta. Pirms ierašanās uz semināru aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu mājas lapā www.atsperiens.lv sadaļā „Saistītie dokumenti” un www.businessnetwork.lv.

Par pieteikšanos “ATSPĒRIENAM”

Grantu programmai “ATSPĒRIENS,” atbilstoši nolikumam, var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Grantu programmas  pieteikumus vērtē atbilstoši iepriekš izstrādātiem kritērijiem – galvenokārt pēc inovitātes, biznesa idejas ilgtermiņa, dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie grantu programmas “ATSPĒRIENS” virzieni noteikti transports un uzglabāšana, tūrisms un ar to saistītās nozares, ražošana (jo īpaši: datoru, elektronisko un optisko iekārtu ražošana, metālizstrādājumu ražošana, koksnes, koka un korķa izstrādājumu ražošana, pārtikas produktu un dzērienu ražošana), informācijas un komunikācijas tehnoloģijas un būvniecība.

Uzņēmēji, kuru sagatavotie pieteikumi iegūs augstāko novērtējumu, saņems piedāvājumu slēgt līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu. Grantu programma “ATSPĒRIENS” (līdz 80% apmērā) atbalsta jauno komersantu izdevumus, kas saistīti ar specifiskas tehnikas un licenču iegādi, grāmatvedības vai juridisko pakalpojumu apmaksu, interneta mājas lapas izstrādi, darbinieku apmācību, mārketinga materiālu izveidi, telpu īri un labiekārtošanas izmaksām u.tml. Vienam uzņēmumam pieejamā granta maksimālais apjoms ir līdz 15 000 eiro.

Uzņēmēji aicināti iesniegt pieteikumus grantu programmai “ATSPĒRIENS” līdz šī gada 21. martam plkst.12.00, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā, Amatu ielā 4, LV-1050, 308. kabinetā. Informācija par grantu programmu un ar to saistītajām aktivitātēm pieejama: www.atsperiens.lv, kur sadaļā „Saistītie dokumenti” iespējams lejupielādēt konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapas.

Grantu programmas „ATSPĒRIENS” aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī sociālajā vietnē Twitter – (@Atsperiens) un Facebook.

Papildu informācijai:

 

Mārtiņš Lācis,Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs

Tālr. 67012874

E-pasts: martins.lacis@riga.lv

Elīna Zvirbule,„Swedbank” AS

Uzņēmējdarbības kompetences centra eksperte

Tālr.: 67444435

E-pasts: elina.zvirbule@swedbank.lv

bilde

0 Patīk
10491 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts