10 inovatīvas idejas  un iespēja saņemt līdz 12 000 eiro lielu grantu tās attīstībai

Rīgas domes grantu programmā “Atspēriens” ir izvērtētas iesniegtās idejas un noteikti 10 finālisti, kuriem būs iespēja izveidot sava produkta vai pakalpojuma reklāmas video un pretendēt uz 12 000 eiro lielu atbalstu no pašvaldības. Idejas tiks nodotas sabiedrības balsojumam šī gada 1. novembrī.

Balsot par saviem favorītiem varēs vienu reizi dienā, izmantojot sociālā tīkla Facebook kontu. Sabiedrības balsojums būs viens no kritērijiem, uz kā pamata tiks pieņemts lēmums par  uzvarētājiem, kas saņems līdz pat 12 tūkstošus euro lielus grantus savas idejas attīstībai. Pirms video veidošanas, 17. oktobrī, finālistiem tiks organizētas “Atspēriens” apmācības Zanes Daudziņas vadībā, lai apgūtu papildu prasmes sevis prezentēšanā.

Šajā rudens konkursā, kas tiek rīkots sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju ALTUM,  par finālistiem ir kļuvuši jaunie uzņēmumi SIA “Staffin” (produkts – personāla atlases automatizācijas programmatūra “Staffin”), SIA “JM Industry” (tērpu konstruēšanas un modelēšanas vietne, to ražošana no ekoloģiskiem modes audumiem), SIA “Print Art” (stāju koriģējoša T-kreklu ražošana), SIA “LOWTECH” (viedo tehnoloģiju lādētāja ražošana), SIA “Babbit and Friends” (“BABBIT” unikāla mūzikas atskaņošanas iekārta ģimenēm ar maziem bērniem), SIA “Gudrāk Labāk Vieglāk” (nootropo enerģijas batoniņu ražošana) un fiziskās personas: Arturs Burņins (“ATOM” – elektrisko skūteru koplietošanas platforma), Pēteris Potapovs (pakalpojums – elektrisko skrejriteņu noma viesnīcās), Jānis Jansons (“Velozinis” – attīstošs velo parks pilsētvidē) un Ēvalds Urtāns (“Aysa.ai” – mobilā lietotne komunikācijas spēju uzlabošanai ar mākslīgā intelekta palīdzību).

Pretendentiem, kuru idejas nav tikušas finālā, ir iespēja saņemt žūrijas ekspertu vērtējumu un komentārus, rakstot uz e-pasta adresi: atsperiens@riga.lv. Pateicamies par dalību un aktīvo iesaistīšanos un aicinām piedalīties nākošajā gadā.

Grantu programmu “Atspēriens” administrē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar Attīstības finanšu institūciju “Altum”. “Atspēriens” aktualitātēm seko līdzi interneta vietnē www.atsperiens.lv, sociālajās vietnēs Twitter (@Atsperiens) un Facebook (Grantu programma  “Atspēriens”) kā arī Attīstības finanšu institūcijas Altum  interneta vietnē www.altum.lv.

Rīgas dome kopš 2009. gada īsteno grantu programmu “Atspēriens“, kuras mērķis ir veicināt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību Rīgā, kā arī sekmēt jaunas uzņēmējdarbības un uzņēmēju produktu popularitāti.

Kopš 2009. gada “Atspērienam” pieteikušies vairāk kā 1700 dalībnieki, no kuriem 157 saņēmuši atbalstu. To vidū ir tādi populāri uzņēmumi kā dekoratīvo gaismas burtu ražotāji SIA “Piku” (www.piku.lv), bērnu apģērbu ražotājs SIA „HEBE” (www.hebe.lv), Latvijā izstrādātas audio sistēmas ražotāji SIA „Certes Technologies” (www.certestechnology.com), robotikas konstruktora “SumoBoy” radītāji SIA “RobotNest” (www.robot-nest.com) un citi.

 

Kontaktinformācija:

Mārtiņš Pakalniņš

Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Projektu vadības pārvaldes
Investīciju nodaļas galvenais projektu vadītājs
Tālr. 67012874

E-pasts: Martins.Pakalnins@riga.lv

 

Sandra Eglīte
Altum sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr. 67774244, 26577810,
sandra.eglite@altum.lv
www.altum.lv www.facebook.com/altumLV
Twitter: @AltumLV

0 Patīk
895 Skatīts

Komentāri slēgti.

Mainīt burtu lielumu
Kontrasts